3M SC-LC kabel krosowy duplex multimode 50/125/2900µ, 5m

SKU: BDBDU-AX0005

48,94  netto

Producent 3M. DE010017064

Opis

Kable krosowe duplex SC – LC Multimode 50/125µ OM2. Cena za szt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “3M SC-LC kabel krosowy duplex multimode 50/125/2900µ, 5m”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *