3M SC-LC kabel krosowy duplex multimode 50/125µ, 3m, OM3

SKU: BDBDU-CB0003

48,53  netto

Producent 3M. DE010017668

Opis

Kable krosowe duplex SC – LC Multimode 50/125µ OM3. Cena za szt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “3M SC-LC kabel krosowy duplex multimode 50/125µ, 3m, OM3”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *