3M LC-LC kabel krosowy duplex multimode 50/125/2900µ, OM3, 3m

SKU: BDUDU-CB0003

57,89  netto

Producent 3M. DE010017783

Opis

Kable krosowe duplex LC – LC Multimode 50/125µ OM3. Cena za szt.

Opinie

Na razie nie ma opinii o tym produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “3M LC-LC kabel krosowy duplex multimode 50/125/2900µ, OM3, 3m”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *